CorelDRAW™ 2024 Graphics Suite
Ömür Boyu Lisans ( Güncellenemez )

Vektör çizimi, sayfa düzeni ve daha fazlası için bu güçlü tam özellikli grafik tasarım uygulamasıyla işlerinizi sorunsuzca halledin!

15 Gün ücretsiz deneyin! (1020)


Satınalma Opsiyonları:

Ömürboyu lisans yazılım paketini içerir. Windows ya da MAC işletim sistemlerinde kullanılabilir. Sonraki sürüme geçiş (upgrade) yapılamaz. Yükseltme Koruma Programı alınamaz.

Görüntülenen fiyatlara KDV (%20) dahildir.

Teklif Al
corelim

Yenilikleri

YENİ!

Perspektif içinde çizin

Perspektifte nesneler veya sahneler çizmek her zamankinden daha hızlı ve daha kolay. 1, 2 veya 3 noktalı perspektif arasından seçim yapın, paylaşılan bir perspektif düzleminde çizin veya mevcut bir nesne grubunu ekleyin, nesneleri perspektifi kaybetmeden serbestçe taşıyın ve düzenleyin.

Videoyu izleyin

YENİ!

Esnek tasarım uzayı

Sayfalarınızın ve varlıklarınızın kontrolünü size veren yeni iş akışlarıyla, fikirlerinizi rekor sürede çıktıya dönüştürün.

Çoklu sayfa görüntüleme

Projenizin tüm dijital varlıklarını tek bir görünümde görüntüleyin, yönetin ve düzenleyin - yaratıcılık için yepyeni bir oyun alanı! Nesneleri sayfalar arasında akıcı bir şekilde hareket ettirin, tasarımları yan yana karşılaştırın ve istediğiniz gibi düzenlemek için sayfaları serbestçe hareket ettirin.

Çok varlıklı dışa aktarma

Tasarımı tamamladığınızda, tek tıklamayla dışa aktarılacak özelleştirilmiş bir sayfa ve nesne öğeleri listesi oluşturun!

Resim
Resim

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Dinamik varlık yönetimi

Etkileyici yeni varlık yönetimi iş akışı sayesinde her zaman en güncel varlıklarla çalıştığınızdan emin olun. Sembolleri projeler arasında ve ekiplerle paylaşarak, siz veya başkaları tarafından değişiklik yapıldığında güncellemeleri senkronize ederek, tasarım varlıkları için tek bir gerçek kaynak oluşturun.

 

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Zaman kazandıran tipografi

Corel Font Manager’da binden fazla Google Fonts ailesine doğrudan erişerek, tipografi oluşturma adımlarını kolaylaştırın. Kullanmak istediğiniz yazı tiplerini yüklemek zorunda kalmadan, bir dizi yeni değişken yazı tipi içeren Google Yazı Tipleri kitaplığına zahmetsizce göz atın, arama yapın ve önizleme yapın.

Resim

 

YENİ!

Aşamalı görüntü düzenleme

Görüntüleri daha az adımda iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış güçlü yeni fotoğraf düzenleme özellikleriyle, sevdiğiniz şeyler için emek harcamayın.

Geliştirilmiş renk değiştirme

Kusursuz fotoğraflara daha hızlı ve daha kolay yolla ulaşmak için, etkileyici yeni Renkleri Değiştir aracını test edin.

YENİ!

CorelDRAW her yerde!

Teknoloji kısıtlamalarına veda edin, Windows, Mac, web, iPad ve diğer mobil cihazlarda gerçek bir çapraz platform deneyimine merhaba deyin. Yeni, optimize edilmiş dokunmatik kullanıcı deneyimiyle CorelDRAW.app, mobil cihazlarda ve tabletlerde olanakları genişletir, yeni iPad uygulaması, hareket halindeyken tasarım yapmayı daha da kolaylaştırır.

Heryerde

Profesyonel tasarım araçları parmaklarınızın ucunda

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

 

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Tek sayfalı ile çok sayfalı düzenleme arasında geçiş yapma olanağı, istediğiniz şekilde çalışmanız için sizi özgür kılar.

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT’in güçlü katman tabanlı fotoğraf düzenleme araçlarıyla, renk ve tonu ayarlayın, kusurları kaldırın, perspektifi düzeltin ve daha fazlasını yapın. Yapay zekayla görüntülerinizin boyutunu ve kalitesini iyileştirin, RAW görüntülerinizden çarpıcı Yüksek Dinamik Aralıklı fotoğraflar oluşturmak için AfterShot 3 HDR’yi kullanın.

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne, blok gölgeler ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine hassas bir şekilde ince ayar yapın, metni yola sığdırın ve daha fazlasını yapın.

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT’te tümü tahribatsız bir şekilde blok gölgeler, simetrik çizimler ve perspektif çizimler oluşturun, bir dizi tersine çevrilebilir ayar ve efekt uygulayın.

Biteşlemden vektöre dönüştürme

Yapay zeka destekli PowerTRACE ™ ile, biteşlemden vektöre olağanüstü dönüştürmenin keyfini çıkarın. Vektörleştirirken biteşlemin kalitesini geliştiren gelişmiş görüntü optimizasyonu seçeneklerinden yararlanın.

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri penceresi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne penceresinden kontrol edin. Nesne biçemlendirmesi, dolgular ve dahasını yönetmek için Nesne Özellikleri penceresini kullanın.

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

Tasarım alanınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın. Önceki sürümlerde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuzca içe aktarın ya da sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

Baskı

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı sunan baskı veya web için saf hassasiyet sayesinde sınırsız tasarımı deneyimleyin.

  • Baskı öncesinde renklerinizin doğru olduğundan emin olarak, farklı medyalarda renk tutarlılığını yönetin
  • Sıradışı web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web sitesi içerikleri oluşturun

Zengin dosya uyumluluğu

Çok sayıda grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatı desteği sayesinde, müşteri tarafından sağlanan dosyalara veya ihtiyaçlara dayalı olarak, çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

formats

Windows için tasarlandı

Kalem

Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletlerle hızlı ve verimli çalışın.

Touch

Dokunma veya kalemle hızlı ayarlamalar yapın. Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Dial

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için desteğin keyfini çıkarın. CorelDRAW’da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

Store

Etkileyici yaratıcı içerik

CorelDRAW’ın ürün içi Mağazasında bulunan ücretsiz ve premium içerikle yaratıcılık yeteneklerinizi genişletin. Tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için indirilebilir fontları, dolguları, vektörleri, yaratıcı şablonları ve daha fazlasını keşfedin.

Learning

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

DAHA FAZLASI