Aşağıdaki adımları uygulayarak web sitemizden satın alabilirsiniz. Sorun yaşarsanız iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

AdımAçıklama
1. Corel Türkiye Yetkili Satıcısı web sitesine gidinhttps://www.coreldraw.com.tr/ adresine gidin.
2. Ürünler bölümüne tıklayınAna sayfada yer alan menüden “Ürünler” sekmesine tıklayın.
3. Corel Draw sürümünü seçinÇeşitli Corel Draw sürümleri arasından satın almak istediğiniz sürümü seçin (ör. Corel Draw X7, Corel Draw 2021, CorelDRAW Graphics Suite 2023).
4. İlgili ürüne ait lisansı seçinSeçtiğiniz Corel Draw sürümüne ait lisans seçeneklerini göreceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Buradan uygun lisansı seçin.
5. “Satın Al” düğmesine tıklayınLisans seçimini yaptıktan sonra “Satın Al” düğmesine tıklayın.
6. Lisans miktarını seçinSepete yönlendirileceksiniz. İhtiyacınıza göre lisans miktarını seçin ve sepeti güncelleyin.
7. “Ödeme Sayfasına Git” düğmesine tıklayınSepetinizdeki ürünleri görüntüledikten sonra “Ödeme Sayfasına Git” düğmesine tıklayın.
8. Fatura ve ödeme bilgilerini girinSiparişinizi tamamlamak için gerekli fatura ve ödeme bilgilerinizi ilgili alanlara girin.
9. “Siparişinizi Verin” düğmesine tıklayınGirdiğiniz bilgilerle siparişi tamamlamak için “Siparişinizi Verin” düğmesine tıklayın.
10. Siparişi gözden geçirinVerdiğiniz siparişi bir kez daha gözden geçirin, doğru olduğundan emin olun.
11. “Siparişi Onayla” düğmesine tıklayınSiparişi onaylamak için “Siparişi Onayla” düğmesine tıklayın.
12. Ödemenizi tamamlayınÖdeme işlemini tamamlayın.
13. Sipariş takibi için e-postayı bekleyinTamamladığınız siparişle ilgili bilgileri içeren bir e-posta alacaksınız. Bu e-postayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.
14. Lisans teslimat süresini göz önünde bulundurunYasal lisansların teslimat süresi genellikle 3 ila 5 iş günü arasındadır. Bu süreyi dikkate alarak lisansınızın size ulaşmasını bekleyin.